„Domowe Zmiany” to zmiany w naszym sposobie myślenia o profesjonalnej sprzedaży nieruchomości. Gdy w 2008 roku rozpoczęliśmy obsługiwać lokalny rynek nieruchomości wiedzieliśmy, że pojawi się wkrótce konieczność wprowadzenie takich metod w swoim działaniu, które będą korzystne dla obu stron transakcji rynku nieruchomości.

[vc_custom_heading text=”„Domowe Zmiany” to projekt o nas” font_container=”tag:h2|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes”]

Projekt, który zrodził się z pasji do atrakcyjnego wyglądu otoczenia, do przestrzegania zasad estetyki w przestrzeni, w której prowadzimy swoją pracę.
Rozwój Home Stagingu w Polsce, to moment, aby dynamicznie i z wielkim zaangażowaniem wprowadzać metamorfozy w mieszkaniach i domach naszych klientów.

Połączenie umiejętności robienia dobrej… ciekawej fotografii spowodowało, że z entuzjazmem dbamy o niepowtarzalną prezentację nieruchomości.

Akredytowany Home Stager marki Stage-It-Up.

[vc_single_image image=”149″ alignment=”center” style=”vc_box_circle_2″][vc_custom_heading text=”Barbara Ziemann” font_container=”tag:h4|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”]

Projektowanie odzieży i wnętrz to jej pasja.

[vc_separator style=”shadow” border_width=”4″]

[vc_single_image image=”500″ img_size=”medium” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” onclick=”link_image”]

[vc_single_image image=”499″ img_size=”medium” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” onclick=”link_image”]