Skip to main content

Nasze usługi

A. Konsultacja

Polega na pełnej analizie stanu nieruchomości, przeprowadzonej podczas osobistej wizyty home stagera. Dokonujemy analizy wykorzystania miejsca i funkcji pomieszczeń, umieszczenie oraz zastosowanego rodzaju oświetlenia, rozmieszczenia mebli, zastosowanych kolorów w pomieszczeniach, stopnia „zagracenia” mieszkania lub domu. Przedyskutujemy i zarekomendujemy odpowiednie zmiany.

Konsultacja jako samodzielna usługa, może stanowić doskonały początek do dalszej współpracy w celu przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem pozostałych usług.

Cena konsultacji od 250 do 350 zł w zależności od metrażu mieszkania lub domu.

B. Konsultacja internetowa

Przesyłacie Państwo za pośrednictwem emaila oraz telefonicznie podstawowe informacje   o nieruchomości wraz z wymaganą własną dokumentacją fotograficzną (zdjęcia w formacie JPG) na nasz adres e-mail kontakt@domowezmiany.pl . W odpowiedzi na otrzymane niezbędne informacje otrzymacie Państwo RAPORT zaproponowanych zmian.
Co my potrzebujemy, aby konsultacja internetowa spełniła oczekiwania?
Poniżej zbiór danych do konsultacji internetowej: Powierzchnia nieruchomości, liczba pomieszczeń oraz ich wymiary, opis stanu nieruchomości, data ostatniego remontu/malowania itp.dwa zdjęcia każdego pomieszczenia pokazujące jego wystrój, kolory i oświetlenie (pomocne informacje o zdjęciach: powinny być jasne i ostre, ich wielkość nie powinna przekraczać wymiaru 1200×1200 px).

Cena konsultacji internetowej (wystawiamy fakturę VAT) 180 zł/brutto – do trzech pomieszczeń, 250 zł/brutto – powyżej trzech pomieszczeń.

C. Usługa home stagingu

Pakiet jest skierowany do klientów, którzy chcą nam powierzyć koordynację nad całością prac: od analizy, ustalenia priorytetowych spraw, zakupów materiałów i prowadzonego remont, sprzątania i wreszcie aż do profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Korzystając z tej usługi co otrzymasz? analizę nieruchomości przeprowadzoną w czasie wizyty i konsultacji home stagera, przedstawienie projektu zmian, propozycja budżetu, listą zakupów, np. aranżacja mieszkania/domu po zaakceptowaniu przedstawionych zmian, dopełnieniem usługi jest profesjonalna sesja fotograficzna.

Z oferty można z skorzystać nawet wtedy, gdy sprzedajemy mieszkanie bezpośrednio i spodziewamy się wizyty zainteresowanych klientów.

Dodatkowo istnieje możliwość zawarcia umowy pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości (oddzielna umowa).

Cena za usługę ustalana jest indywidualnie – zależy od metrażu nieruchomości oraz realnego zakresu zmian.

Ciekawy blog? Proszę przekaż dalej :-)