Skip to main content

Mieszkanie w Krokowej

Mieszkanie w miejscowości Krokowa znajduje się na piętrze obiekty stanowiącego nadbudowę nad obiektami handlowo-usługowymi. Zlecenie, które otrzymałem przede wszystkim skupiło się na przygotowaniu mieszkania w taki sposób, aby pokazać je w atrakcyjny sposób dla potencjalnego nabywcy. Ważnym elementem prezentacji mieszkania by fakt, że w Krokowa to miejscowość turystyczna w pobliżu Dębek. Natomiast w najbliższym sąsiedztwie znajduje się ZAMEK KROKOWA jako hotel z całym zapleczem rekreacyjnym.

Mieszkanie zostało wybudowane w latach 2004-2005  i jest o powierzchni 52,67 m2 , dwustronne, ciepłe a przez okna dachowe wpada dużo światła. Jedynie korytarz był ciemny i ponury. Mieszkanie obejmuje salon połączony z aneksem kuchennym. Dwa pokoje, jako sypialnie, łazienka oraz przedpokój –korytarz, z którego wchodzi się do wszystkich pomieszczeń. Jednak, właściciel po kupnie mieszkania nie przebywał w nim na stałe. Najczęściej mieszkanie było wynajmowane, dlatego wystrój wnętrza oraz znikoma ilość mebli, wszelkich dodatków był problemem. Mieszkanie po opuszczeniu go przez ostatnich najemców, było zaniedbane.

Dużo kolorów na ścianach, nie spójnych kolorystycznie. Właściciel nie mieszkał w Polsce na stałe a mi przekazał ograniczony budżet na prace.

Przede wszystkim, mieszkanie zostało wysprzątane. Złagodziłem kolorystykę ścian w salonie oraz na korytarzu. Poprzez dodatki pozbyłem się wrażenia opuszczenia mieszkania, w ten sposób wprowadziłem efekt obecności ciepła i klimatu mieszkania.

Mieszkanie zostało sprzedane po 43 dniach od publicznej prezentacji.

Udostępnij

Tomasz Ziemann

Akredytowany home stager "Stage It Up". Pośrednik w obrocie nieruchomościami i właściciel marki "ZIEMANN NIERUCHOMOŚCI". Jego realizacje home stagingowe i wykonane aranżacje nieruchomości do sesji zdjęciowych potwierdzają skuteczność świadczonej usługi w szybkiej sprzedaży.

Ciekawy blog? Proszę przekaż dalej :-)