Skip to main content

Mieszkanie na wynajem w Gdańsku.

Mieszkanie na wynajem w Gdańsku.

W samym centrum Gdańska, w bliskiej odległości od Motławy i historycznego Starego Miasta znajduje się wspaniałe o powierzchni ponad 43 m2  mieszkanie. Z okien rozpościera się niesamowity widok na Stary Gdańsk i ponad dachami budynków wieża kościoła św. Katarzyny.

Właściciele mieszkania przeznaczyli je pod wynajmy krótkoterminowe. Wysoki standard wyposażenia, lokalizacja oraz atmosfera będzie sprzyjać wypoczynkowi wśród korzystających turystów. Aby jednak mieszkanie uzyskało oczekiwane zainteresowanie klientów należało je wspaniale zaprezentować.

Naszym celem było takie pokazanie mieszkania, aby uwydatnić wszystkie niezbędne elementy wyposażenia mieszkania. Sypialnia z dużym podwójnym łóżkiem oraz dodatkowym pojedynczym łóżkiem, to miejsce wypoczynku po intensywnym zwiedzaniu Gdańska. A w salonie nowoczesna i wygodna sofa narożna. Neutralne kolory w mieszkaniu pozwalają dowolnie wykorzystywać różne akcesoria dekoracyjne. Zdecydowaliśmy się na ograniczoną liczbę dodatków, skupiając się na atmosferze wnętrz.
Już dzisiaj zapraszamy w imieniu właścicieli do znalezienia oferty wynajmu mieszkania w wyszukiwarkach internetowych.

Dekoracje : Home&You oraz pryw.
Udostępnij

Tomasz Ziemann

Akredytowany home stager "Stage It Up". Pośrednik w obrocie nieruchomościami i właściciel marki "ZIEMANN NIERUCHOMOŚCI". Jego realizacje home stagingowe i wykonane aranżacje nieruchomości do sesji zdjęciowych potwierdzają skuteczność świadczonej usługi w szybkiej sprzedaży.

Ciekawy blog? Proszę przekaż dalej :-)