Skip to main content

Dzień pośrednika nieruchomości

30 marca każdego roku obchodzimy od kilku już lat Dzień Pośrednika w obrocie nieruchomościami. Zdawać by się mogło, że skoro o tym dniu mówimy jako DZIEŃ POŚREDNIKA w sposób szczególny wyróżniając tę profesję, to jest on w jakiś sposób huczny czy specjalny obchodzony. No cóż, w samej grupie zawodowej pośredników czy agentów nieruchomości wspomina się o nim tylko poprzez dzielenie się Bardzo miłymi życzeniami. I to najczęściej pośrednik pośrednikowi. Dzisiaj doskonale pomagają w tym social media, w tym facebook. Profile facebookowe, posty, wpisy tego dnia zapełniają ekran komputera lub smartfona. I żeby było jasne, TO jest BARDZO MIŁE.

Z tej też okazji zostałem zaproszony do Radia NORDA FM 88,00 Mhz, aby udzielić wywiadu. Omawiając świąteczny dzień pośrednika, poruszyliśmy zagadnienia spajające naszą rzeczywistość (pośredników i klientów). O pracy pośrednika – profesjonalisty, marketingu, o sytuacji na rynku nieruchomości. Zapraszam do wysłuchania tego wywiadu.

Udostępnij

Tomasz Ziemann

Akredytowany home stager "Stage It Up". Pośrednik w obrocie nieruchomościami i właściciel marki "ZIEMANN NIERUCHOMOŚCI". Jego realizacje home stagingowe i wykonane aranżacje nieruchomości do sesji zdjęciowych potwierdzają skuteczność świadczonej usługi w szybkiej sprzedaży.

Ciekawy blog? Proszę przekaż dalej :-)