Skip to main content

ArchiDay spotkanie architektów, projektantów wnętrz.

Gdyby chcieć powiedzieć, że sztuka aranżacji mieszkania jest prosta umiejętnością i dla każdego, to można grubo się pomylić. Aby przekonać się jak inni patrzą na taką formę pojechałem do Warszawy na ArchiDay.

archiday

W tym miejscu spotkali się projektanci, architekci wnętrz, osoby które o designie chcą poszerzyć swoją wiedzę. Wśród nich nie zabrakło home stagerów, a nawet więcej, bo – Agnieszka Petryczkiewicz oraz Kinga Karpińska-Holcman na zaproszenie organizatorów i reprezentując Stage It Up, przeprowadziły aranżację zaimprowizowanych pomieszczeń. Każdy zainteresowany, a muszę powiedzieć, że z każdą minutą spotkania przybywało uczestników warsztatów zobaczyli jak na żywi wyglądają stylizowane pomieszczenia sypialni, jadalni oraz salonu.

IMG_9692IMG_9676

IMG_9678

IMG_9684

A ja miałem ogromną przyjemność obserwować moje koleżanki, z podziwem przyglądając się jak uczestnicy warsztatów dali się z łatwością wciągnąć „w akcję”.
Całości stylizacji dopełniły warsztaty fotografii wnętrz, jako odrębna sztuka u umiejętność.
Szybko zorientowaliśmy się, że dla uczestników warsztatów taka forma była ogromną nowością, która wręcz wskazała na potrzebę współpracy projektantów z home stagerami.

Udostępnij

Tomasz Ziemann

Akredytowany home stager "Stage It Up". Pośrednik w obrocie nieruchomościami i właściciel marki "ZIEMANN NIERUCHOMOŚCI". Jego realizacje home stagingowe i wykonane aranżacje nieruchomości do sesji zdjęciowych potwierdzają skuteczność świadczonej usługi w szybkiej sprzedaży.

Ciekawy blog? Proszę przekaż dalej :-)